Sokół gra z #NormalniesiePracuje

piątek, 18 października 2019 15:28

Piłkarze i sztab szkoleniowy OKS Sokół Ostróda włączyli się do akcji #Normalniesiepracuje. 

#normalniesiePRACUJE to akcja która ma na celu pokazanie że osoby z niepełnosprawnością intelektualną mogą być dobrymi pracownikami. Pomysłodawcy akcji - Centrum DZWONI w Bytomiu od 12 lat dostarcza na to dowodów, kompleksowo i bezpłatnie wspierając pracodawców w wyszkoleniu, zatrudnianiu oraz utrzymaniu takiego pracownika w swoim przedsiębiorstwie.

Czym przekonują do zatrudniania osób z niepełnosprawnością?

Przede wszystkim pracodawca zyskuje kompetentnego i zmotywowanego pracownica oraz  wysoką jakość wykonania prostych, ale ważnych zadań w firmie. A także wsparcie specjalistów z Centrum DZWONI  w trakcie całego przebiegu zatrudnienia. Dzięki włączeniu pracownika z niepełnosprawnością do zespołu, pozostali pracownicy zyskują więcej czasu oraz możliwość skupienia się przez nich na zadaniach bardziej złożonych. Dodatkową korzyścią dla pracodawcy jest zwrot ze środków PFRON do 75 % kosztów pracy pracownika z niepełnosprawnością.

Więcej informacji na temat akcji znajdzie Państwo na stronie internetowej https://www.normalniesiepracuje.pl/ oraz na profilu akcji na Facebooku: https://www.facebook.com/normalniesiepracuje/

Popierasz akcję #normalniesiepracuje ?? Wesprzyjcie zatrudnianie osób z niepelnosprawnością na otwartym rynku pracy wpłacajac 10 zl na stronie http://normalniesiepracuje.pl z dopiskiem Ostroda #centrumdzwoniostroda. Naprawde warto!

Czytany 1453 razy Ostatnio zmieniany piątek, 18 października 2019 15:48

Główni sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

Ostroda-Yacht wieksze

SPONSORZY

sponsorzy wszyscy 24032020 Fotor

forbet 900x596

1 miniatura www